Magia żywiołów

Tutaj nauczysz się panować nad poszczególnymi żywiołami.

#1 2012-01-05 09:11:38

 Astaran

Admin

7903244
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-01-02
Posty: 15
Punktów :   
Lat: 14
Jaki zywiol Cie interesuje: Woda i Wiatr

Nauka Wody

JAK ZWIĘKSZYĆ UDZIAŁ ŻYWIOŁU WODY W SWOIM ŻYCIU

- Przebywaj jak najdłużej nad morzem lub brzegiem rzeki, zwłaszcza wezbranej. Przed przypływem zapisz na piasku wszystko, co chcesz, by morze raz na' zawsze zabrało ze sobą z twojego życia. Gdy załamie się siódma fala przypływu, wrzuć do moria kawałek drewna i wezwij moce żywiołu.

- Wczesnym rankiem lub pod wieczór wybierz się na basen. Pływając lub unosząc się na wodzie, odpychaj od siebie wszystko, czego chcesz się pozbyć. Staraj się czerpać ze świeżej wody nowe nadzieje i możliwości.

- Pływaj w morzu o świcie lub przy świetle księżyca.

- Załóż kaskadę wodną, przyozdób ją kryształami, muszlami i roślinami. Słuchaj szumu płynącej wody zawsze, gdy znajdziesz się w rozterce lub zaczniesz rozpamiętywać minione troski.

- Małe akwarium z rybkami lub sadzawka ogrodowa (zwłaszcza ze złotymi rybkami - na Dalekim Wschodzie symbol dobrobytu)

- to doskonałe obiekty medytacji.

- Czerp natchnienie z odbicia księżyca w lustrze wody. Możesz również z niego wróżyćLub możecie tak, ten sposób jest łatwiejszy do zrozumienia:Przeciwwskazania do ćwiczeń: lęk przed wodą

Pobudzanie czakr: czakra seksualna

Energetyzacja
1. Znajdź strumień bieżącej, czystej wody, najlepiej płynącej z dużą siłą - najlepsze są górskie strumienie, woda z kranu nie jest polecana, fontanny z czystą wodą mogą być. Wejdź do wody lub zanurz w niej dłonie, poczuj siłę wody i pozwól biernie, żeby ta energia rozlała się na całe twoje ciało i je wzmocniła. Jeśli nie masz dostępu do odpowiedniego strumienia, zwizualizuj go.
2. Bardzo naenergetyzowane są naturalne źródła. Jeśli masz dostęp do źródła, z którego bije woda pitna, napij się jej jednocześnie uświadamiając sobie bezmiar wód pod sobą, wokół siebie i ich moc i wizualizując, że pijesz światło.

Oczyszczenie
1. Wyobraź sobie deszcz lub stań w gęstym deszczu i wyraź wolę, żeby spłukal on z ciebie wszelkie zanieczyszczenia.
2. Zanurz się w wodzie - może być wanna - i wyobraź sobie, jak woda przenika twoje wnętrze i rozpuszcza wszystko, co należy usunąć, zabierając to ze sobą.

Pobudzanie mocy
1. Wyobraź sobie, że jesteś olbrzymem i stoisz po pas w oceanie. Jeśli masz dostęp do morza, stań w ten sposób w morzu twarzą do wody, nie do brzegu. Wyobraź sobie, że dolna część twojego ciała to woda, w której stoisz i z której się wyłaniasz, obejmuj ją sobą przy wdechu i wracaj do swojego ciała przy wydechu. Gdy utożsamiasz swoje ciało z wodą, poczuj jej falowanie.
2. Ułóż się pod kapiącą wodą tak, żeby spływała na miejsce ciała, jakie chcesz energetyzować i pobudzać, napełniać mocą żywiołu - albo poproś kogoś, żeby na ciebie spuszczał krople. Za każdym kapnięciem wyobrażaj sobie krople wody jako krople skondensowanej mocy, która jest z nich wchłaniana w ciało.

źródło: acheront.net/zyw.html

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ebdo.pl