Magia żywiołów

Tutaj nauczysz się panować nad poszczególnymi żywiołami.


#1 2012-01-05 09:43:07

 Astaran

Admin

7903244
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-01-02
Posty: 15
Punktów :   
Lat: 14
Jaki zywiol Cie interesuje: Woda i Wiatr

Krzychu

Heej, mam na imie Krzychu, lubie ogólnie zwierzęta i fascynuje mnie Magia żywiołów. Dlatego uczę się jej od podstaw, mieszkam w Bydgoszczy i moim ulubionym żywiołem jest Woda i Wiatr. ; D Posiadam także Dajmona Surrexi jest to Waleń - Orka . ; ))

Offline

 

#2 2013-06-24 22:52:17

przekek46

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krzychu

Cześć mam naimię Przemek bardzo lubię magię i bardzo się nią interesuje gdy zaczołem oglądać avatar legenda anga zafascynowała mnie magia żywiołów mojimy ulubionymi żywiołami to, właściwie uwielbiam wszystkie i chciałbym być avatarem mieszkam w kłodawie .

Offline

 

#3 2013-07-22 22:46:09

 dziewczyna smoka

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 1
Punktów :   
Lat: 13
Jaki zywiol Cie interesuje: woda i ogień

Re: Krzychu

hejka mam na imię Natalia bardzo kocham smoki, ostatnio zaczęłam interesować się magią czytam o niej  bardzo dużo i uczę się przy okazji. Ogień i woda to moje ulubione żywioły chociaż do siebie nie pasują, lubie też inne żywioły. Nie jestem tylko miłośniczką smoków ale też wszystkich zwierząt . Mam 13 lat i mieszkam w Grodzisku  Mazowieckim.

Offline

 

#4 2013-07-24 11:17:46

claudettee

Początkujący

Skąd: Polsk
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 1
Punktów :   
Lat: 15
Jaki zywiol Cie interesuje: ogien i wiatr

Re: Krzychu

Czesc . Mam na imie Klaudia . Lubie wszystkie zywioly , ale najbardziej zalezy mi na ogniu . Moje zainteresowanie w tej materii zaczelo sie od samotnego spaceru po lesie . Myslalam wtedy czy wierze w wampiry , magow , wilkolaki , elfy i inne  magiczne stworzenia ... przecietny czlowiek odpowiedzial by ze nie , poniewaz nigdy nie spotkal takiego stworzenia ,ale ja jestem innego zdania. Skoro ludzie wierza w Boga a tak naprawde nie wielu go widzialo to czemu mamy przekreslac  magie ? Podobno Bog stworzl czlowieka na swoj obraz , a on wlada wszystkim . Jest wielka sila tworcza ....dlaczego my mamy nie panowac nad czyms tak jak on ? To moje prywatne odczucia . Do tej strony doprowadzila mnie chcec poznania pewnej wiezi z zywiolami i sposob na uzytkowanie ich mocy .Mam nadzieje , ze znajde to czego szukam ... Pozdrawiam .

Offline

 

#5 2013-08-07 00:19:29

 paulina0227

Początkujący

Skąd: Freiburg im Breisgau
Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 1
Punktów :   
Jaki zywiol Cie interesuje: wiatr, woda

Re: Krzychu

Hej, nazywam sie Paulina, mam 16 lat
Magia interesuje sie juz od dawna, lecz nie ma to zwiazku z bajkami czy filmami fantasty jakie obejrzalam Juz od dziecinstwa czulam silne powiazanie z silami nadprzyrodzonymi. Najbardziej interesuje sie magia zywiolow, lecz takze likantropia czy wampiryzmem. Dla wiekszosci ludzi jest to smieszne i niedorzeczne jednak ja wierze, ze magia istnieje i wrecz nas otacza. Od początku czuje silna wiez z zywiolem wiatru. Choc niewiele cwiczylam z tym zywiolem (ograniczalam sie tylko do medytacji na swiezym powietrzu) czuje jaka daje mi sile... Tego nie da sie opisac Jednak pragne zglebiac swoje umiejetnosci i mam nadzieje, ze tutaj znajde wskazowki

Offline

 

#6 2013-12-13 17:48:41

Mabu

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krzychu

cze jestem mabu uwielbiam psy i magię chce być magiem ognia lub wiatru lat 12 imię kamil         

Ostatnio edytowany przez Mabu (2013-12-13 17:50:52)


Magia to życie życie to magia

Offline

 

#7 2015-01-05 02:12:13

ElementalMagic

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krzychu

Hej mam na imie Marek wiek 15 lat. Lubie magie żywiołów najwięszą więź czuje z żywiołem wiatru. 2 z innych żywiołów mają odniesienie w moich życiu ogień i woda. Ogień ujawnia się w mej agresji i irytacji oraz w tzw (przeze mnie)ciepłym punkcie woda natomiast pokazuje się w moim sposobie bycia. Moje zainteresowanie nie skupia się tylko na magii lecz także na likantropii. Uważam że likantropia to dar z którego nie wszyscy potrafią skorzystać mimo że w każdym z nas drzemie bestia. Wracając do magii żywiołów miałem pewną przygode: otóż jakiś czas temu byłem na spacerze wokół mnie wiał silny wiatr który czułem na sb. ułożyłem dłoń w pewnej pozycji przy nodze. Po chwili wcale nie czułem wiatru mimo że drzewa które mijałem wskazywały na to że wiatr cały czas wiał z tą samą siłą gdy moja dłoń była luźno wiatr znów zaczął na mnie wiać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krioterapia bydgoszcz